למעבר לאתר 'שומע תפילה' לחצו כאן

מודעות פרסום לדף היומי - ללא עלות

מהפכת הפרסום התורני שלא עולה לכם כסף!

אתם עושים כל כך הרבה מאמצים בכדי להביא את הציבור לבית הכנסת ושקול התורה ישמע ברמה בבית הכנסת שלכם, כעת יהיה לכם עוד כלי יעיל ואפקטיבי שיעזור לכם בעבודת הקודש בס”ד

כאן באתר ‘תורת חסד’ תוכלו למצוא מגוון רחב של מודעות פרסום ברמה גבוהה מאוד שניתן להוריד אותם ללא שום עלות ולפרסם אותם בציבור.

אנו בטוחים שבעזהשי”ת מודעות אלו יסייעו בידכם להוסיף עוד ועוד לומדים לבית הכנסת שלכם.

הדף  היומי שמאחד את כלל ישראל

מאז העלה ראש ישיבת חכמי לובלין, הגאון הגדול רבי מאיר שפירא זצוק”ל את רעיון הדף היומי וההכרזה ההיסטורית בכנסייה הגדולה, ועד היום לא רק שלא נדם קול הדף אלא שמידי שנה בשנה מתווספים עוד מאות ואלפי קובעי עיתים לתורה ומצטרפים ללומדי הדף היומי די בכל אתר ואתר.

במוסדות ‘שומע תפילה’ יזמו רעיון מיוחד לגלגל זכות ע”י זכאי, ולהוסיף ללומדי הדף היומי אשר להם הזכות הגדולה הזאת של קביעות עיתים לתורה מידי יום ביומו ללא שום פשרות, זכות נוספת ונדירה, שגם מייטיבה עם מייסד הדף היומי זצוק”ל.

זכות “חסד של אמת”

איננו צריכים להרחיב על המושג “חסד של אמת”, וכל אחד ואחד יודע ומבין שהזכות הגדולה ביותר שניתן לעשות לעילוי נשמת הנפטרים היא לימוד תורה לזכותם ולעילוי נשמתם, ואכן כל אלו שזכו להניח אחריהם בנים חיים וקיימים זוכים להתעלות מעלה מעלה בגן עדן בזכות לימוד התורה שיוצאי חלציהם לומדים כאן בעולם הזה לעילוי נשמתם, אך כל אותם נשמות של נפטרים שלא זכו להניח אחריהם זש”ק, מצפים ומייחלים שאנו נעשה עם נשמתם “חסד של אמת” כפשוטו ונלמד לזכותם.

גם מייסד ויוזם רעיון הדף היומי הגאון הגדול רבי יהודה מאיר בן ר’ יעקב שמשון שפירא זצוק”ל שנפטר ביום ז’ חשון תרצ”ד, לא זכה להניח אחריו בנים, ורק תלמידיו ולומדי הדף היומי הם הם צאצאיו.

ועל כן באנו לזכות את לומדי הדף היומי בזכות הגדולה הזאת של לימוד לעילוי נשמתם של כל אלו שאין מי שילמד עבורם, שיקדישו עוד כמה דקות ללימודם היומי לזכות כל אלו שלא זכו להניח אחריהם זש”ק.

וסמוכים ובטוחים אנו שממרומים ישיבו להם כגמולם הטוב בכפליים, ובזכות המצווה הגדולה יזכו לכל הברכות האמורות בתורה ולכל טוב סלה.

למודעות הפרסום לעידוד ההצטרפות ללימוד הדף היומי לחצו כאן.

דילוג לתוכן